HMMWV SERVICE

Jesteśmy firmą która od kilkunastu lat zajmuje się sprzedażą wyposażenia wojskowego oraz podzespołów do pojazdów militarnych amerykańskiej armii. Początkowo hobbystycznie, a teraz już profesjonalnie zajmujemy się pojazdami militarnymi stosowanymi w US ARMY. Posiadamy kilka pojazdów wojskowych między innymi dwa pojazdy HMMWV. Posiadamy na miejscu duże zaplecze części zamiennych oraz doświadczenie w pracy przy tego typu pojazdach. Od lat współpracujemy z Hummer Centrum w Pradze, serwisem Hummer Rescue w Czechach jak również dostarczamy części do HMMWV na potrzeby Wojska Polskiego. W 2012 roku po raz pierwszy wygraliśmy przetarg na dostawę części oraz farb do pojazdów HMMWV dla Jednostki Wojskowej 1907 w Opolu. W roku 2013 wykonywaliśmy obsługi oraz naprawy pojazdów HMMWV dla JW 4101 w Lublińcu i od tamtego czasu nasza współpraca układa się znakomicie. Od roku 2012 do dziś zaopatrujemy Wojskowe Oddziały Gospodarcze oraz poszczególne jednostki wojskowe w podzespoły i materiały eksploatacyjne do pojazdów HMMWV.
Naszymi stałymi klientami są jednostki wojskowe, w których użytkowane są pojazdy HMMWV. Często służymy radą i pomocą merytoryczną w zakresie użytkowania, i serwisowania tego typu pojazdów na rzecz służ samochodowych w poszczególnych jednostkach.

Serwisujemy pojazdy HMMWV na terenie całej Europy. Przygotowywane przez nas pojazdy często pojawiają się w filmach, reklamach jak również są wystawiane na różnego rodzaju pokazach czy nawet w muzeach. Dzięki szerokim kontaktom za granicą i wieloletniemu doświadczeniu w imporcie części zamiennych do pojazdów HMMWV możemy w niedługim czasie dostarczyć niezbędne podzespoły, materiały eksploatacyjne, a nawet elementy blacharskie do tego typu pojazdów.
Dzięki wieloletniej współpracy z amerykańską armią na terenie Europy zgromadziliśmy odpowiednie zaplecze narzędziowe pozwalające nam bez kłopotu pracować przy pojazdach militarnych pochodzących ze Stanów Zjednoczonych. Dysponujemy wieloma specjalistycznymi narzędziami dedykowanymi do pracy przy HMMWV.
Jesteśmy w stanie dostarczyć praktycznie wszelkie podzespoły do pojazdów HMMWV w bardzo krótkim czasie. W pewnym sensie stoimy na straży obronności kraju.
Polecamy nasze usługi.

Zainteresowane Jednostki oraz WOG prosimy o składanie zapytań ofertowych oraz zamówień na adres mailowy mvs@fort.mil.pl .

 

Informacja dla Wojskowych Oddzialow Gospodarczych i Jednostek Wojskowych

Nie wszystkie podzespoły dostępne w naszej ofercie widnieją na naszej stronie. Możemy zamówić w krótkim czasie praktycznie wszystkie niezbędne części do pojazdów wojskowych serii M. Zamówienia oraz zapytania ofertowe na podzespoły do pojazdów HMMWV prosimy kierować na adres mailowy mvs@fort.mil.pl . Zapytania ofertowe są rozpatrywane indywidualnie.